Nabízíme plovoucí podlahy prověřených a kvalitních výrobců podlah. Seznamte se s naší nabídkou v katalogu plovoucích podlah. Naši kvalifikovaní podlaháři provedou dodání a odbornou pokládku jakékoli plovoucí podlahy, zakoupené u nás anebo v jiných prodejnách podlahových materiálů.

Průvodce pohodlným výběrem kvalitní plovoucí podlahy

Katalog plovoucích podlah

Projděte si v klidu a pohodlí domova naši nabídku materiálů pro plovoucí podlahy.

V našem katalogu naleznete pouze podlahy se zaručenou kvalitou a garantovanými vlastnostmi, vyrobené renomovanými výrobci plovoucích podlah.

Nehledejte zde mimořádně levné plovoucí podlahy asijských výrobců, jejichž jedinou skvělou vlastností je jejich extrémně nízká cena… Přesto tyto námi nabízené podlahy svým objemem prodejů vysoce překračují prodejní objemy nízkokvalitních levných plovoucích podlah, což prokazuje orientaci českého a slovenského zákazníka na kvalitu a značku.

Nezapomeňte, že materiál a kvalita zpracování materiálu je určujícím pro vlastnosti a životnost plovoucí podlahy. Plovoucí podlaha, vyrobená z levných odpadních materiálů v továrně s vysloužilými stroji, nesplní Vaše očekávání a celkově investici do nové podlahy ve výsledku podraží.

Pošlete nám Vaši poptávku na plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy v naší nabídce

Dřevěné plovoucí podlahy

DŘEVĚNÉ PLOVOUCÍ PODLAHY – najdete zde vše o dřevěných plovoucích podlahách – katalog a ceník dřevěných plovoucích podlah … Podlahy pro všechny, kteří si přejí doma kousek přírody, mají rádi vůni dřeva a pocit dotyku s ušlechtilým materiálem. Užívejte si skvělých přirozených vlastností, kterými dřevěné plovoucí podlahy vynikají.

Laminátové plovoucí podlahy

LAMINÁTOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY – především nenáročná údržba, vysoká odolnost a nekonečný výběr dekorů jsou tím, co je pro laminátové plovoucí podlahy charakteristické. Přejete-li si, aby plovoucí podlaha sloužila Vám a ne Vy jí, pak je pro Vás laminátová plovoucí podlaha správnou volbou. Vyberte si z desítek vzorů povrchů z nabídky prověřených výrobců.

Marmoleum Click

MARMOLEUM CLICK – Marmoleum Click je lamelovou variantou skvělými vlastnostmi oplývajícího linolea. Kdo si název linoleum spojuje s univerzální plastovou podlahovou krytinou z paneláků, je zcela vedle. Marmoleum je podlahovina z čistě přírodních materiálů. Vyniká snadnou a rychlou pokládkou i nenáročnou údržbou.

korkové plovoucí podlahy

KORKOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY – korek je přírodní materiál z kůry korkového stromu. Plovoucí korkové podlahy jsou vícevrstvé lamelové podlahy s pochozí vrstvou z korku, která zajišťuje měkký došlap a dobré tepelně izolační vlastnosti korkové plovoucí podlahy. Vhodné jsou pro všechny, kteří doma rádi chodí naboso a nechtějí koberce.

bambusové plovoucí podlahy

BAMBUSOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY – bambus je zdřevnatělá travina z Asie výjimečně vhodná pro výrobu velmi tvrdých a odolných podlah. Korkové plovoucí podlahy jsou vícevrstvými podlahami s horní vrstvou z přírodního bambusu, vhodné do všech prostor s nadměrným namáháním podlah – například do kanceláří a pojízdným nábytkem.

vinylové plovoucí podlahy

VINYLOVÉ PLOVOUCÍ PODLAHY– PVC (vinyl, polyvinylchlorid) je výtečným syntetickým podlahovým materiálem s vysokou odolností a volitelnou tvrdostí, jehož povrch může nabývat téměř libovolných vlastností podle zamýšleného použití. Vinylové plovoucí podlahy jsou vhodné do všech prostor, kde je potřeba podlahy chemicky udržovat – nemocnice, školy, jídelny apod.

Pošlete nám Vaši poptávku na plovoucí podlahy

print