Deprecated: Constant FILTER_SANITIZE_STRING is deprecated in /var/www/hosting/plovouci-podlahy.net/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/conditionals/third-party/elementor-edit-conditional.php on line 22

Deprecated: Constant FILTER_SANITIZE_STRING is deprecated in /var/www/hosting/plovouci-podlahy.net/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/conditionals/third-party/elementor-edit-conditional.php on line 28
Renovace podlah - Plovoucí podlahy
Deprecated: strtolower(): Passing null to parameter #1 ($string) of type string is deprecated in /var/www/hosting/plovouci-podlahy.net/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/generators/schema-generator.php on line 186

 Jednou z výhod dřevěných plovoucích podlah je možnost jejich renovace, když opotřebování a poškození podlahy degraduje dřevěnou podlahu natolik, že začneme uvažovat o její výměně za novou.

Renovace dřevěné plovoucí podlahy obnoví její původní vzhled

Oproti jiným materiálům, z nichž se vyrábějí plovoucí podlahy, má dřevěná plovoucí podlaha svrchní vrstvu z přírodního snadno opracovatelného materiálu, který dovoluje zbrousit ji do potřebné hloubky a zahladit známky optřebené svrchní vrstvy podlahy.renovace dřevěných plovoucích podlah

Mělké vrypy a praskliny zbroušením dřevěné podlahy zcela vymizí. Hlubší praskliny a vrypy je pak možné prověřenými podlahářskými postupy zacelit dřevěnými štěpy či stolařským tmelem. Silně poškozené díly dřevěné plovoucí podlahy se vymění za nové. Nakonec se dřevěná plovoucí podlaha s opraveným a zbroušeným povrchem nalakuje či navoskuje. Výsledkem je krásný vzhled, obvykle nerozeznatelný od nové dřevěné podlahy.

Proč nelze renovovat plovoucí podlahy z jiných materiálů

Plovoucí podlahy z jiných materiálů než dřeva renovovat nelze, neboť laminát, korek, bambus, linoleum ani PVC není možné broušením opracovat bez toho, že by došlo k viditelnému poškození horní vrstvy anebo ke ztrátě původního vzhledu podlahy.

Vyplatí se renovace plovoucí podlahy ?

 Broušení dřevěných podlah a jejich celková renovace je alternativou k zakoupení podlahy nové. K rozhodnutí, zda poškozenou dřevěnou podlahu renovovat anebo vyměnit za novou, vede několik faktorů.  renovace podlah lze provést jen u dřevěných podlah

  1. Úspora nákladů – renovací získá dřevěná plovoucí podlaha původní vzhled za nižší cenu, než na jakou by přišla úplná výměna plovoucí podlahy za novou.
  2. Zachování původního vzhledu – zejména v historicky cenných interiérech má původní dřevěná podlaha svoji hodnotu, kterou není snadné stanovit v peněžních jednotkách.
  3. Někdy jediné možné řešení – často je renovace stávající dřevěné plovoucí podlahy jedinou efektivní možností, jak zachovat podlahy v dobrém stavu bez velkých stavebních investic.

 Nabízíme broušení a celkové renovace dřevěných plovoucích podlah

Naše podlahářství nabízejí službu renovace podlah v celé České a Slovenské republice. Provádíme renovace plovoucích podlah z dřevěných lamel, jejichž realizace je závislá na kvalitě a tloušťce dřevěné vrstvy lamel a na rozsahu poškození této vrstvy.

Renovace dřevěných plovoucích podlah provádíme moderními stroji speciálně zkonstruovanými pro šetrné broušení parket a renovace dřevěných lamelových podlah. Před započetím podlahářských prací provedeme prohlídku místností a vypracujeme zdarma cenovou nabídku na renovace plovoucích podlah. Budete-li s nabídkou souhlasit, pak renovace plovoucích podlah ve Vašem bytě či firmě provedeme obvykle během jediného dne s minimálním omezením provozu objektu.


 Vyžádejte si nazávaznou nabídku na renovaci plovoucí podlahy

Vyžádat nabídku na renovace dřevěných plovoucích podlah

Oblast*: ------------->
Vyberte kraj
------------->
*:
*:
*:
*:
*:
*:

print