O provozovateli webových stránek


 

Spotřebitelský systém eKomplex a tyto webové stránky provozuje 

marketingová agentura

Bc. Aleš Jakimov

Provozovatel webů systému eKomplex

Vedení projektu, výstavba webů, webdesign

tel. +420 737 241 269

IČ 65151089

neplátce DPH

 

Mgr. Michal Kubíček

Webhosting, SEO

 

 

Kontakt : webmaster(zavinac)ekomplex.cz 

 


Upozornění návštěvníkům těchto webových stránek

Vážený zákazníku, 

jako provozovatelé tohoto webu postupujeme Vaše poptávky po podlahářských službách řádně registrovaným podlahářům a podlahářským firmám, kterým zajišťujeme smluvní marketingové služby. 

Po odeslání Vaší poptávky Vás bude kontaktovat místní zhotovitel podlahářských prací, který s Vámi podrobně probere předmět Vaší poptávky a poskytne Vám nabídku na poptávanou práci / materiál. Vyústí-li Váš zájem a komunikace s podlahářstvím v uzavření smlouvy o dílo, budete jedinými smluvními stranami této smlouvy Vy jako objednatel a příslušná podlahářská firma jako zhotovitel, nikoli naše marketingová agentura.

 Ceny materiálů a prací uvedené na tomto webu jsou pouze orientační. Smluvní zhotovitelé v jednotlivých regionech si vyhrazují právo stanovit si v cenové nabídce cenu materiálu a práce odlišnou v porovnání s cenami uvedenými na webu https://plovouci-podlahy.net/  – důvodem jsou rozdílné ceny dodavatelů podlah v různých regionech ČR a SR a také motivace spolupracujících podlahářů k poskytování slev zákazníkům z běžných ceníkových cen.

Je také možné, že Vámi vybraná podlaha nebude v době požadované realizace zakázky k dispozici anebo nebude vhodná pro Vaše podmínky. V takovém případě Vám oslovení podlaháři poskytnou alternativní nabídku, abyste byli s výsledkem, kvalitou, termínem a cenou prací a materiálu spokojení.

 

Upozorňujeme zákazníky, že provozovatel webových stránek https://plovouci-podlahy.net/  má statut zprostředkovatele poptávek a neodpovídá za práci a materiál dodaný zhotovitelem. Případná smlouva o dílo nebo kupní smlouva na předmět odeslané poptávky vyjadřuje obchodní vztah dvou subjektů (zhotovitel / objednatel). Součástí obchodního vztahu není provozovatel webových stránek https://plovouci-podlahy.net/. 

Nebudete-li spokojení s jednáním zhotovitele anebo chcete-li nám cokoli sdělit, dejte nám prosím vědět na e-mail webmaster(zavinac)ekomplex.cz  . Vaše připomínky budou použity ke zkvalitňování nabídky služeb a pečlivému výběru spolupracujících podlahářů.

 

Pěkný den Vám přeje

 

Tým spotřebitelského systému eKomplex

 

 

 

 

 

print